EJOT Düz çatı bağlantı elemanları

Düz çatılar günümüzde çok moda. Son yıllarda, özellikle ticari binalar için kullanılmaktadır, fakat artık  özel ev yapımında daha fazla kullanım alanı bulmaktadır. Düz çatılar birçok avantaj sunar, ancak aynı zamanda yükleyiciye ve gerekli bağlantı elemanlarına özel talepler de getirir.
EJOT, düz çatılara ve hafif eğimli çatılara yalıtım ve su yalıtım membranının etkin bir şekilde bağlanması için profesyonel bağlantı elemanları ve montaj araçları sunmaktadır.
 
Teaser_Ü_Flachdachbefestiger_DABO.jpg

EJOT Dabo® matkap uçlu çatı vidaları

Yeni bir bina olup olmadığına bakılmaksızın, EJOT Dabo © matkap uçlu çatı vidaları, çelik sac, alüminyum levha, ahşap veya ahşap malzemeden yapılmış alt yapılara yalıtımın veya çatı kaplama membranlarının güvenliğini sağlamak için ideal bağlantı çözümüdür.


Teaser_UE_Flachdachbefestiger_Flachdachprofil.jpg

Düz çatı profili FP

Çatı kaplama membranlarının mekanik bağlantısı için yeni metal ray tespit sistemi ile neredeyse tüm uygulama kılıfları kapatılabilir. Alu-çinko kaplamalı esnek sert metal bölüm üç farklı delik çapına sahiptir. Matkap uçlu vidalar, klasik matkap uçlu vidalar, çerçeve ankrajlarında termal köprüleri azaltmak için özel bir plastik tüp pulu ile birlikte birçok farklı bağlantı olanakları sağlar.

EJOT metal profil bağlantı sistemi, ETA-07 / 0013'e göre düz çatılarda ve ETA-10 / 0305'e göre duvar bağlantılarıda tüm uygulamalar için onaylanmış bir çözüm sunan tek düz tavan rayıdır. 


Teaser_UE_Flachdachbefestiger_BePoSchr.jpg

EJOT beton ve gaz beton vidaları

İş yalıtım veya çatı kaplama membranlarını beton ve gaz betondan yapılan alt yapılara bağlanmaya gelince, EJOT beton ve gaz beton vidaları en iyi sonuçlara ulaşır. Tüm yenileme durumları için servis ekibimizle çekme testleri yapılmalıdır.


Teaser_UE_Flachdachbefestiger_HaTeKu.jpg

Plastik tüp raptet

 EJOT, empoze edilen yüklere karşı direncin özel gereksinimleri için, EJOT Dabo© vidalarıyla birlikte tüp raptetleri önermektedir. Yüksek kaliteli plastik aynı zamanda termal köprüleri etkili bir şekilde azaltır.


Teaser_UE_Flachdachbefestiger_MeHaTeMiSchr.jpg

Metal tüp raptet

EJOT Tüp raptetler(Ahşap esaslı malzemeler, beton ve gaz beton EJOT Dabo® çatı vidaları ve beton ve gaz beton vidaları ile birlikte), ahşap malzemeden yapılan alt yapılarda yalıtım malzemelerinin ve çatı kaplama membranlarının bağlantısı için ideal bir yardımcıdır.


Teaser_UE_Flachdachbefestiger_FlaDaDue.jpg

Düz çatı dübelleri

Birinci sınıf bir ürün olan düz çatı dübeli, yalıtım malzemelerini ve çatı kaplama membranlarını beton ve gaz beton gibi katı yapı malzemelerine takmak konusunda uzmandır. Eğimli yalıtım için de EJOT düz çatı dübellerinin kullanılması tavsiye edilir. Yüksek kaliteli plastikten yapılmış dübel kovanı ayrıca termal köprüleri etkili bir şekilde azaltır ve ayak trafiğine bağlı olarak vida başı çıkıntısını önler.


EJOT düz çatı profili FP