Semerler

Orkan-Kalotte-Trapez-500x500-5

ORKAN semer trapez

Semerler

Trapez profilli sac veya sandviç panel konstrüksiyonun sabitlemesi için

 

 

 

ORKAN Semerler

Semer sabitleme de, daha yüksek montaj güvenilirliği, güçlü yapı sabitliği ve en uygun yük iletimi için EJOT® ORKAN semerler ile sabitlemeyi öneririz.

 

ORKAN semerlerinin hangi gereksinimleri karşılaması gerekiyor?

EJOT® ORKAN semerleri, trapez profilli sac veya sandviç panel konstrüksiyonun sabitlemesin de dengeli bir yük dağılımı için kullanılır. EJOT® ORKAN semerleri belirgin takviye kenarları, yüksek boyutsal sabitliği ve tutarlı yük dağılımı için bir garantidir.

İkinci yalıtım seviyesi

İkinci bir yalıtım seviyesi olarak, EJOT® semerleri, üst alt yapı kenarı ve vida başı arasındaki sabit boyutu kalıcı olarak destekler. Sac metal semeri genellikle hafifçe dışbükey veya içbükeydir. Bu toleransları telafi etmek için yumuşak kapalı hücreli bir kauçuk idealdir. Bağlayıcının gövdesine ve dolayısıyla binanın içine nemin girebileceği bir köpürüleme oluşturmaz

Bu hücresel kauçuğun kalıcı su geçirmezliği için gereken sıkma düşük kuvvette olmalı ve ince duvarlı trapez profil sacın bozulması kurulum sırasında önlenmelidir.

Montaj Güvenliği

EJOT® ORKAN semerleri güvenilir bir montaja katkıda bulunur, çünkü tesisatçı fırçanın yıkayıcısını yerleştirirken plaka matkap ucu olarak kullanabilir. Her zaman tacın ortasına çarpar. Her zaman tacın ortasına çarpar. Ayrıca, profil elemanının yüzeyi, sabitleme işlemi sırasında çizilmelere karşı korunmaktadır.

EJOT ORKAN semeri, estetik deformasyon olmadan bileşen üzerinde arttırılmış bir kenetleme kuvveti sağlar. EJOT® semerlerinin kullanımı nedeniyle artan yük, trapez alüminyum profiller için çeşitli yetkili makamlar da ve test sertifikalarında (tip statiği) belgelenmiştir.