Imprint

İçeriğin sorumlusu:


EJOT TEZMAK
Bağlantı ElemanlarıTeknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Cebeci Cad. No:84 TR-34250 Küçükköy – İstanbul
Tel.: +90 212 477 77 92 – 95
Fax: +90 212 538 00 93

Sorumluluğu Hariç Tutma

EJOT, bu web sayfalarının içeriğini büyük bir titizlikle düzenler ve düzenli olarak güncellenmesini sağlar. Yine de, bilgilerin eksiksiz, hatasız, kesin, geçerli , tam ve doğru olduğunu garanti edemeyiz. Açıklamalar yalnızca genel tavsiye içindir.
EJOT, EJOT'un kasıtlı ya da ihmalkar davranışlarına dayanmadığı için, doğrudan veya dolaylı olarak web sayfasından doğabilecek herhangi bir zarar için sorumluluk kabul etmez. Bu, özellikle EJOT'un web sayfalarında sunulan hizmetlere uygulanır.
Üçüncü tarafların web sayfa bağlantıları ile ilgili olarak EJOT bu web sayfalarının içeriği hakkında herhangi bir sorumluluk almaz. Bu sayfaları indirerek EJOT'un sunduğu bilgileri terk edersiniz. Diğer düzenlemeler, özellikle veri korumayla ilgili olarak bu üçüncü taraflar için geçerli olabilir.


Ticari marka kanunları

Aksi belirtilmedikçe, EJOT web sayfasındaki tüm ticari markalar korunan ticari markalardır. Bu, özellikle EJOT ticari markaları, tip plakaları, şirket logoları ve semboller için geçerlidir. Ticari markalar ve tasarım öğeleri, EJOT, Bad Berleburg, Almanya'daki web sayfalarımızda kullanılır.


Lisans Rehberi

EJOT web sitesinde patent, ticari marka ve telif hakkı gibi fikri mülkiyet korunmaktadır. Bu web sayfası aracılığıyla üçüncü şahıslar için EJOT'un fikri mülkiyet haklarının kullanımı için herhangi bir lisans verilmemektedir.


Veri koruması

EJOT'un web sayfalarında toplanan tüm kişisel veriler, yalnızca bireysel hizmetiniz, ürün bilgilerinizin postalanması ve servis teklifleri için diğer EJOT şirketlerine sağlanır, kaydedilir ve gerekirse gönderilir. Bilgileriniz şu anda geçerli olan veri koruma kanunlarına göre kullanılır.


© Copyright 2024, EJOT, Bad Berleburg,Germany

Tüm hakları saklıdır. İçerik, Resimler, Grafikler, ses, animasyon ve videolar ve EJOT web sayfasındaki düzenleme, telif hakkı ve diğer koruma yasaları ile korunmaktadır. Bu web sayfasının içeriği ticari amaçla üçüncü şahıslar tarafından kopyalanamaz, kullanılamaz veya değiştirilemez. Bazı sitelerde ayrıca üçüncü şahısların telif hakkına tabi resimler vardır.

Directors:

Andreas Radel
Georg Homrighausen