Vizyon ve Misyon

EJOT Vizyonu

Kaliteli bağlantı

Bağlantı elemanı çözümleri arayan şirketlerin aklına ilk biz gelmekteyiz. Uygulama alanımız otomotiv, bina, telekomünikasyon, elektrik mühendisliği veya elektronik endüstrisinden yüksek kaliteli bağlantı elemanlarının gerekli olduğu her yere kadar uzanmaktadır.
Uluslararası lokasyonlarımızın her birinde ürünlerimizi ve bilgi birikimimizi isteyen müşteri talepleri alıyoruz. Ortaklıkların ve ittifakların yardımıyla küresel bir ayak izine sahibiz.
Çalışanlarımız, buranın şimdiye kadar çalıştıkları en iyi yerlerden biri olduğunu anlayacaklar.
Kim "sektörde en iyi kim ve en iyi bilinen kim" sorusu sorsa, büyük çoğunluk EJOT diyor.
Çünkü: Müşteri sorunlarını ürün çözümlerine dönüştürme. İşte en iyi yaptığımız şey bu.

EJOT Misyonu

Biz buyuz

EJOT, sadece şirket imzasından, şirket tesisinden veya iş yerimizden daha fazlasıdır. Düşünme ve hareket etme yöntemimiz sayesinde EJOT bugün bulunduğu yerdedir. Bunu yaparken, her birimiz kişilikleriyle, güçlü yanlarıyla ve yetenekleriyle bir bütünün parçasıyız. Her gün yeniden dünya çapında 3000'den fazla meslektaşı ile.
 

Müşteriler ve ortaklık

Müşterilerimizin taleplerini anlıyor ve karşılıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim işimiz. Ortaklıklara ve geleceğin ortaklıklarının yaratılmasına odaklanıyoruz. Müşterilerimizle sorunları tespit etmek, çözümler üretmek ve bunlara dayalı ürünler geliştirmek bizim gücümüzdür.
 

İnsanlar ve ekip çalışması

Mesleki yeterlilik ve kişisel sorumluluk ile ekibimiz içinde uluslararası başarı için ön şartı oluşturuyoruz. Birbirimizden öğreniyoruz. Enerji, halkımızın gücünden ve yaratıcılığından geliyor.
 

Performans ve başarı

Gücümüz başarımızdır. Başarı, sektör için ortalamanın üzerinde bir kârlılığa neden olmaktadır. Böylece yatırım kabiliyetimizi artmakta ve yatırım yapılan sermayeden yeterli getiri sağlamaktayız.
 

Sorumluluk ve liderlik

İleriye dönük bir şekilde hareket ediyoruz. Karşılaşmalarımız sosyal yetkinlik ve güvenilirlik ile dikkat çekiyor. Kendimizi uluslararası standartlarla daha da geliştiriyoruz. Açık iletişim ve karşılıklı güven işbirliğimizi karakterize ediyor. Büyüme liderlik gerektirir. Bu, zorlayıcı özelliklere sahip agresif, cesur ve iyimser bir hedef planlamasını içerir. Yerel sorumluluk istiyoruz ve merkezi olmayan karar vermeyi destekliyoruz. Yerel yönetim, ortaya çıkan kar veya zarardan sorumludur.
 

Hedeflenen organizasyon

Ortak hedeflerimizi yaşıyoruz. Uyarlanabilir ve çok yönlü bir organizasyonuz. Proses odaklı bir şekilde düşünüyor ve hareket ediyoruz. Organizasyon şeklimiz, projelerin son derece önemli rolünü göz önüne almaktadır. Modern bilgi teknolojisinin sunduğu fırsatları bilinçli bir şekilde kullanıyoruz.
 

Teknolojik liderlik ve gelecek

Ortaklıklara açık, çok karlı ve bağımsız bir şirketiz. Pazar segmentlerimizde yenilikçi bağlantı sistemleri konusunda uluslararası bir pazar lideriyiz. Müşteriye özgü sorunlarımızla başlayarak, bağlantı elemanı çözümleri için teknik uzmanlıklar geliştiriyoruz. Kendimize özgü tecrübemizi yeni uygulama alanları geliştirmek için kullanıyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz müşterilerimizin güveninin temelini oluşturuyor.
 

Güvenlik ve kalite

Uluslararası ortaklıkları kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretiyor ve tedarik ediyoruz. Performansımızı sürekli ölçüyoruz ve bu nedenle sürekli iyileştirme sağlıyoruz. 
 

Yenilik ve hedef belirleme

Görevlerimizi yerine getirmek için, personelimizin eğitimine, araştırma ve geliştirmeye ve aynı zamanda ekipmanlarımıza yatırım yapıyoruz. Personelimiz, hem şirket hedeflerinin hem de personel hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için kurumsal hedefleri belirlemeye katılıyor. Bunu yaparken, günlük işlerimizin bir parçası olarak müşterilerimize odaklanıyoruz. Ortalamanın üzerinde getiri elde etmemizin temeli budur.
 

Toplum ve çevre

Toplum içinde sorumluluk üstleniyor, çevreyi ve kaynakları koruma konusunda standartlar koyuyoruz. Tüm sosyal, politik ve bilimsel kurumlarla açık bir şekilde diyalog kurulmasını destekliyoruz. İletişimimiz güvenilirlik ve güven yaratıyor.
 

Sürekli iyileştirme ve yenilikçilik

Zamanında yalın üretim ilkelerini uygulayarak iş süreçlerimizdeki israfı önlüyoruz. EJOTOP Organizasyonumuz bu süreci yönlendiriyor ve destekliyor. Sürekli iyileştirmelerin yanında inovasyon olasılığından da faydalanıyoruz. Çalışanlarımıza, EJOT ailesinin uzun vadeli bir üyesi olmaları için kendi becerilerini geliştirme ve uygulama şansını ve güvenliğini sağlıyoruz.
Vision_druckf_hig.jpg