EJOT – Her zaman iyi bağlantı

EJOT, gelişmiş bağlantı teknolojisi konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketler grubudur. EJOT müşterileri temel olarak otomotiv ve yan sanayi, elektrik mühendisliği, elektronik ve inşaat sektörlerindendir.

EJOT, metal ve plastik için kendinden diş açan vidalar, çatı ve giydirmede kullanılan işlenmiş plastik ve metal formlu parçalar için bağlantı elemanları ve Harici Isı Yalıtım Kompozit Sistemlerinin bağlantısına yönelik ejotherm® programı ile çok çeşitli yenilikçi tespit elemanları sunmaktadır. 

EJOT, müşteriyle yakın işbirliği içinde bulunarak tüm birleştirme ve bağlantı elemanı problemleri için çözümler geliştirmektedir. Amaç, bağlantı kalitesini güvence altına almak ve aynı zamanda toplam maliyetleri azaltmak için "akıllı" EJOT ürünlerini kullanmaktır. 

 
Astenbergstrasse

GFA Küresel Bağlantı Elemanı İttifakı

GFA Global Fastener Alliance, 1998 yılında, mühendisliği yapılmış, kaliteli bağlantı elemanlarının bağımsız tedarikçilerinden oluşan global bir ağ olarak kuruldu. 
Halle 4.0
EJOT – 51 lokasyonda 4.000’den fazla çalışanı ve yüz yılı aşkın şirket tarihi.

Avrupa’da sayısız satış firması ve ofisleri ile doğrudan müşteri iletişimini ve ürünlerin hızlı bulunabilirliğini garanti eder.
EJOT hizmetleri ve ürünleri dünya çapında da mevcuttur. Kuzey ve Güney Amerika ve Asya'da üretim tesislerimiz ve satış ofislerimiz bulunmaktadır. Global kullanılabilirlik, bağlantı teknolojisinde çalışan ailenin sahip olduğu işletmelerin ortak girişimi olan Global Fastener Alliance'a (GFA) üyelik ile de garanti altındadır. Bazı EJOT ürün çözümleri uluslararası lisans çevrelerine açıktır. Örneğin, doğrudan sahada olmadığımız yerlerde DELTA PT® vidası engin dünya pazarına tedarik edilebilmektedir.
GFA klein.jpg

EJOT® Gerçekler & Rakamlar

Umsatz-01-2020_EN.png
Ciro (milyon euro)


Mitarbeiter_01-2020-EN.png
Çalışanlar (yıllık ortalama)


weltkarte.jpg

Discover EJOT® Worldwide


Select your region

The EJOT® magazine

We would like to inform you about the things that move us. Here is an insight into the current issue.


More information

Bir bakışta yerlerimiz