EJOT'ta Uyumluluk

100 yıl önce Adolf Böhl, Berghausen'de vida ve çivi üretimine başladığında, yaptığı her şeyin yasaya uygun olduğunu söylemeye gerek duymamıştı. Bunun yıllar sonra, bariz bir şekilde uyum kuralları şeklinde yazılması gerekeceğini düşünmek onun için imkânsızdı.

EJOT neden şimdi buna ihtiyaç duyuyor?

Herkes hizmet kalitesinin rekabetçi bir ortamda ikna edici bir faktör olması gerektiğini kabul eder ve yolsuzluk, fiyatlandırma veya tahammül edilemeyecek diğer tedbirlerin olmamasını gerektiğini düşünür. EJOT, tüm müşterileri için güvenilir ve adil bir ortak olmak istiyor, çünkü EJOT saygın bir bağlantı teknolojisi firması. EJOT gelecekte bu pozisyonu korumak ve geliştirmek istiyor.

Uyum kuralları, EJOT'un etik ve yasal pusulasıdır. EJOT Grubunun kendi içinde, iş ortaklarımızla ve kamu ile birlikte yapılması gereken en önemli kuralları içerirler. Ortaklar, yönetim ve danışma kurulu tüm çalışanların uyum kurallarına kesinlikle uymalarını bekler.
​​​​​​​
EJOT® Kaliteli Bağlantı. Bu slogan, EJOT'un başarısını açıklar. EJOT kaliteyle ikna eder. EJOT uyumluluk kuralları, müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmamıza ve tedarikçilerimiz için bir ortak olarak güvenilirliğimizin sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bad Berleburg, Ocak 2022

EJOT Holding GmbH & Co. KG

Winfried Schwarz
Baş Uyumluluk Görevlisi
Compliance

İndir

Whistleblower Guideline

EJOT is open to so-called whistleblowers and proceeds in accordance with the Whistleblower Directive of the European Union (EU Directive 2019/1937 of 26.11.2019 for the protection of persons who report violations of Union law).

The contact person at EJOT is Winfried Schwarz, who is also the Chief Compliance Officer of EJOT. He is a self-employed lawyer and is not subject to the instructions of the EJOT management. He reports directly to the managing partner of the EJOT Group, Christian Frank Kocherscheidt. Mr. Schwarz can be reached by phone on +49 163 5290 860 and by email at compliance@ejot.com. This e-mail address is exclusively assigned to Mr. Schwarz and cannot be viewed by third parties.