EJOT'ta Uyumluluk

100 yıl önce Adolf Böhl, Berghausen'de vida ve çivi üretimine başladığında, yaptığı her şeyin yasaya uygun olduğunu söylemeye gerek duymamıştı. Bunun yıllar sonra, bariz bir şekilde uyum kuralları şeklinde yazılması gerekeceğini düşünmek onun için imkânsızdı.

EJOT neden şimdi buna ihtiyaç duyuyor?

Herkes hizmet kalitesinin rekabetçi bir ortamda ikna edici bir faktör olması gerektiğini kabul eder ve yolsuzluk, fiyatlandırma veya tahammül edilemeyecek diğer tedbirlerin olmamasını gerektiğini düşünür. EJOT, tüm müşterileri için güvenilir ve adil bir ortak olmak istiyor, çünkü EJOT saygın bir bağlantı teknolojisi firması. EJOT gelecekte bu pozisyonu korumak ve geliştirmek istiyor.

Uyum kuralları, EJOT'un etik ve yasal pusulasıdır. EJOT Grubunun kendi içinde, iş ortaklarımızla ve kamu ile birlikte yapılması gereken en önemli kuralları içerirler. Ortaklar, yönetim ve danışma kurulu tüm çalışanların uyum kurallarına kesinlikle uymalarını bekler.
​​​​​​​
EJOT® Kaliteli Bağlantı. Bu slogan, EJOT'un başarısını açıklar. EJOT kaliteyle ikna eder. EJOT uyumluluk kuralları, müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmamıza ve tedarikçilerimiz için bir ortak olarak güvenilirliğimizin sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bad Berleburg, Ocak 2022

EJOT Holding GmbH & Co. KG

Winfried Schwarz
Baş Uyumluluk Görevlisi
Compliance

İndir