Kaliteli bağlantı

Qualität.png
Ürünlerimizin küresel pazarda kullanımı ve dağıtımı, artan müşteri talepleri, yüksek kalite standartlarına riayet ve bu standartları sürekli geliştirmeyi zorunlu kılmıştır. Müşteri taleplerine müteakip başlatılan proje, ürün planlama, ürün geliştirme, ürün teslimatına kadar uygulanan tüm üretim proseslere ve müşteri hizmetlerine kalite yönetim sistemimizi uygularız. Uluslararası bir firma olarak ürün  ve proseslerimizin kalitesinin sorumluluğunu kabul ediyoruz.
Bunun yanında uluslararası standartlara, sertifikalara, kalite ve çevre yönetim sisteminin belirlenmiş standartlara, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına riayet ediyoruz. Uluslararası çevre ve kalite standartları Ejot Tezmak için önemli bir konu. Düzenli ve başarılı IATF 16949 ve DIN EN ISO 14001 belgelendirilmeleriyle müşterilerimize muntazam bir kalite ve çevre yönetim sistemi sunuyoruz. Sistem ve müşteri denetimlerinin sonuçları ürün ve proseslerimizin kalitesini teyit ediyor.
Bu slogan bizim tüm eylemcilerimizin ilkelerini özetliyor. Bir yandan tavizsiz yüksek kaliteli ürün arayışımızı yansıtıyor. Diğer yandan salt teknik yaklaşımın ötesinde şirket içi ve dışı insan ilişkilerinin bizim için ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor. Bizim iş ortaklarımız faaliyet gösterdikleri endüstrilerde öncülük yapan müşterilerine kalite sözü veren firmalardır. Bundan dolayıdır ki iş ortaklarının performansından emin olmaları gereklidir. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. En yüksek kalite taleplerini karşılayabilecek, hataya engel  olmaya odaklanmış bir kalite sistemini yıllar önce kurduk
EJOT Qualität.png

EJOT Sürdürülebilirlik ve Kalite politikası

Sürdürülebilirlik ve Kalite

Sürdürülebilirlik ve Kalite

EJOT Uygunluk Yönergesi

Download:

Here you can download the current certificates.
Please note that the certificates apply to several companies.

Certification of our Environmental Management ISO 14001

Certificates UM14001

Certification of our Energymanagementsystem ISO 50001

Certificates Energy 50001