Pencere ve cam cephe vidaları

EJOT kendinden delme vidaları, çeşitli sanayi dallarında, alüminyum / çelikte ekonomik, sağlam ve güvenilir bir bağlantı olarak uygulamaya özel olarak kullanılmaktadır. Pencere kurulumu, pencere üretimi veya cam cephelerde kullanım için önemli avantajlar sunarlar.

Pencere montajı için vidalar

Pencere vidaları, pencere ve kapı çerçevelerini düzeltmek için kullanılır. Özellikle tavsiye ; hırsızlığa karşı dayanıklı ve düşmeyi önleyici EJOT çerçeve ankrajı: Son 20 yılda, milyonlarca pencere ve kapı EJOT çerçeve ankrajı ile güvenilir ve hasarsız olarak monte edildi. Sağlam ve basit işleme, pencere montajcıları için 1 numaralı tercih sebebidir. - ön-sondaj, sıkma, bitti! Zorlu montaj durumları için EJOT, Avrupa Teknik Onayı (ETA) ile cephe bağlantılarını önermektedir, birçok versiyon ve alt tabakada test edilmiş ve onaylanmıştır.

Pencere üretimi için vidalar

Modern pencere üretim hatlarında proses açısından güvenilir bir montaj için, EJOT sadece kendinden delinmiş kendinden delme pencere vidaları tedarik etmektedir. EJOMAT ile yüksek kaliteli, problemsiz montaj süreçleri ve otomatik sabitleme sırasında daha iyi sonuçlar elde edebilir ve maksimum ekonomik verim elde edilebilir. Talep edilen saflık derecesine bağlı olarak, talep üzerine 10 ppm (milyonda parça - 1.000.000 parça başına kabul edilebilir hatalı parça sayısı) kalitesi verilebilir.

Cam cephe vidaları

Çok fazla cam ile inşa etmek, günümüz mimarisindeki mega trenddir. Temsili cam cepheleri, saydamlığı ve hafifliği ile dünya çapındaki büyük şehirlerin silüetlerine hakimdir. EJOT PT® tipi DG, alüminyum cam cephelerde T-ek yerleri ve baskı plakaları için vida ile, EJOT şimdi ekstrüde alüminyum profillerde optimum sabitleme için eşsiz bir çözüm sunuyor.