Yeni nesil Çelik Dübel!

Yüksek yük değerleri, daha hızlı uygulama, daha iyi performans.

Daha yüksek yük değerleri, daha hızlı uygulama, daha iyi performans: EJOT, metal dübel alanında BA serisini geliştirdi. Ürün mühendisleri, klipsli dübeller için tamamen yeni bir tasarım geliştirdi ve bunun sonucunda, performans verileri proje işinin gereksinimleri için optimize edildi:
  • M8 ve M10 boyutları, azaltılmış beton panel kalınlıklarında sabitlenebilir. Ayrıntılı olarak: M8, 100 milimetre yerine 80'e sabitlenebilir, M10, 120 milimetre kalınlığında plakalar yerine 100'e sabitlenebilir.
  • M10 ve M12 boyutları, her biri 20 milimetre azaltılmış ikinci bir kurulum derinliğine sahiptir. Bu, farklı ilave parça kalınlıkları için daha fazla esneklik sağlar.
  • S10 - M16 çaplarında sismik performans değerleri C2.
  • Renkli ayar derinliği işareti, daha yüksek kurulum güvenliği sağlar. Sırasıyla daha büyük montaj derinliğini veya daha küçük sıkma kalınlığını belirtir.
  • Başlık damgası: Harf tanımlayıcısı, ilgili bağlantı uzunluğunu tanımlar. Kurulumdan sonra, yeniden inşa edilebilir, hangi uzunluk kullanılmış ve sıkıştırma kalınlığı için hangi kurulum derinliği uygulanabilir.
  • Cıvata damgası: Üreticinin kimliğine ek olarak, çapı ve maksimum ve minimum sıkıştırma kalınlığını gösterir.
  • Daha hızlı kurulum: Sıkma torku, seri montajda özellikle dikkat çeken% 30-50 daha az dönüşle elde edilir.
Klipsli dübeller tork kontrollü genleşme dübelleridir. Tork uygulanarak, cıvata beton gibi katı yüzeylerde genişler. Sonuç, kuvvetlerin sürtünme yoluyla alt tabakaya aktarıldığı sürtünmeli bir bağlantıdır. Klipsli dübeller orta-ağır yükler için en uygunudur.
Teaser-Bolzenanker-BA-Plus-Mock-up.png
Çelik dübel BA Plus'ın nasıl monte edileceğini eğlenceli bir şekilde öğrenin.


Devam et