Matkap-uçlu vidalar

EJOT matkap uçlu vidalar parçaları tek aşamada birleştirir: deler, diş oluşturur ve sabitler. Bu işlem kurulum süresini kısaltır, parça değişikliğinden ve delme maliyetinden kurtarır. EJOT matkap uçlu vidalar, zor hava koşullarında paslanmaz, uygun hava koşularında ise çinko kaplama olarak mevcuttur.


SAPHIR matkap-uçlu vidalar

EJOT® SAPHIR matkap uçlu vidalar klasik bir matkap noktasına sahiptir. Tek aşamada deler, dişi oluşturur ve parçaları sabitler. Matkap uçlu vidalar, isteğe bağlı olarak monte edilmiş bir sızdırmazlık contası ile tamamlanır.
Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_1_JT3.jpg

SUPER-SAPHIR matkap-uçlu vidalar: JT3 sertleştirilmiş matkap ucu ile paslanmaz çelikten imal edilmiştir

Çinko kaplamalı çelikten yapılmış, sertleştirilmiş delme noktasına sahip, A2 paslanmaz çelikten imal edilmiş EJOT JT3 matkap uçlu vidalar aşınmamış bölgelerdeki bağlantılar için ekonomik çözümdür. Çelik veya alüminyum bileşenler için uygundur ve maksimum 18 mm delme kapasitesine sahiptir. Özel gereksinimler için, sertleştirilmiş matkap ucu ile A4 paslanmaz çelikten yapılmış SUPER-SAPHIR JT6'yı öneriyoruz. 


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_2_JT2.jpg

SAPHIR matkap-uçlu vidalar: JT2 çinko kaplama çelikten yapılmıştır

Sertleştirilmiş çinko kaplamalı çelikten yapılan EJOT JT2 matkap uçlu vidalar, aşınmamış bölgelerdeki bağlantılar için ekonomik çözümdür. 


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_3_JT4.jpg

SAPHIR matkap-uçlu vidalar: JT4/JT9 A2/A4 paslanmaz çelikten yapılmıştır

A2 / A4 paslanmaz çelikten imal edilmiş EJOT kendinden delme vidaları JT4 / JT9, arka havalandırmalı cephe sistemlerinin bağlantısı için uygundur. Arka havalandırmalı cephelerin alt yapılarında hareketli ve sabit noktalar oluşturmak için ideal çözümlerdir. 6 mm'ye kadar delme kapasitesiyle, her şeyden önce alüminyum bileşenlere uygundur.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_4_JT3-2H-4_8.jpg

EJOFAST® vidalar - Hızlı, talaş bırakmaz, güvenli.

EJOFAST® vidaları, geleneksel kesme biti olmadan kendi kendine delen vidalardır. Yenilikçi nokta geometrisi ve özel dişli formu sayesinde, EJOFAST® vidası sadece talaş olmadan ve yüksek hızda bağlamaz, aynı zamanda mükemmel sıkıştırma özelliklerine de sahiptir.
EJOFAST matkap uçlu vidalar, ince tabakaların bağlantısı için özellikle uygundur. 


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_5_Holzschraube.jpg

Yeni ahşap vidası

Yeni EJOFAST matkap uçlu JF3-6.8, sandviç panellerin ve trapez profillerin talaş olmadan ahşap alt yapılara bağlantısı için özellikle uygundur. İki farklı iplik geometrisinin pozitif özelliklerini birleştiren yenilikçi kombinasyon dişi sayesinde Sivri uçlu ahşap vidası, sandviç panelden ya da trapez profilde neredeyse talaş olmadan deler. Ucu ünlü EJOTFAST diş geometrisine sahiptir. Bu geometri odun lifini öğütür ve ön delmenin yerini alır. Yüksek zift çapı ahşaplarda mükemmel çekme değerleri sunar.


Karşılaştırma: JT3-18 vs. JZ3-6.3

Video: EJOFAST ahşap vidası JF3-6.8