ETICS

 Profesyonel ETICS uygulaması ile, enerji ve yeniden yapılanma için daha az para harcarsınız. Harici ısı yalıtım sistemleri hem yeni binalar hem de eski binaların enerjik yenilenmesi için kullanılmaktadır. Birçok avantaj sunarlar, fakat aynı zamanda imalatçılara ve gerekli bağlantı elemanlarına ihtiyaç doğar. EJOT yüksek kaliteli ETICS dübelleri, montaj elemanları, araçları ve aksesuarları sunmaktadır.
Teaser_WDVS_Dübel.jpg

ETICS Dübelleri

Yüksek performanslı dübeller tüm alt yapı ve yalıtım ürünlerinde güvenli tutunmayı garanti eder.  Amaca yönelik özel olarak tasarlanan genleşme bölgesi sayesinde minimum gömme derinliği ile maksimum karakteristik  dayanımı sağlar. Örneğin  Ejotherm STR –U dübeller Uluslararası ETA onay belgesine sahiptir.


Teaser_WDVS_Anbauteile.jpg

ETICS Montaj elemanları :

Eğer dışardan etki edecek yük fazla ise , Ejot, ETICS sisteminin mantolama imalatı  öncesi ve sonrası hafif ve ağır yüklerin sabitlenmesinde  çeşitli montaj elemanları ile yük – taşıma çözümleri  sunar. Tente,kapı numarası gibi montaj gereksinimlerinde  Ejot bağlantı elemanları ile güvenli taraftasınız. Montaj süresine ve etkin yüke bağlı olarak size en uygun ürünü seçin.


Teaser_WDVS_Zubehör.jpg

ETICS aletleri ve aksesuarları

EJOT® montaj aletleri ile ,ankraj montajlarında zamandan ve maliyetlerden tasarruf edersiniz. Montaj aletleri özel uygulamalarda zorunlu olmakla beraber, standart uygulamalarda kaliteyi belirleyendir. Etics montaj aletleri tüm ETİCS ürün yelpazesindeki ürünlerin kullanımlarında ,  kalın yalıtım malzemesi montajlarında ve yenileme projelerinde kolay uygulama sağlar. Tüm aletler yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup mantolama  ürünleri ile tam uyum sağlar.


Dübel Tipleri:

 • Tavan yalıtım dübelleri
  Tavan izolasyonları için sabitleme çözümleri
  Farklı yalıtım malzemeleri ve yalıtım yüzeyleri için, EJOT tavan izolasyon dübelleri her zaman uygun ve güvenilir bir çözüm sunar.
 • Tuğla altyapılı cephe dübelleri
  Ejot tuğla altyapılar için  dübelleri prefabrik compozit cephe sistemleri için kullanulabilir.
  Arkadan havalandırmalı  seramik kaplama cephe sistemleri içinfarklı dizaynlarda mevcuttur. Metrekare başına yüksek dayanım istenen noktalarda önemle tercih edilmelidir.
 • Raylı sistem dübelleri 
  Geniş töleranslı cephe sistemlerinde raylı sistemler için ETICS ürünlerimiz kullanıma uygundur.  
  Hızlı ve güvenilir bir montaj olmalıdır. Raylı ankrajlarda Ejotherm ile güvenli taraftasınız. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesi ile tüm yapı malzemesi sınıfları için onaylıyız.
 • Özel bağlantı elemanları
  ETICS ile sorunlu alt yapılarda dahi güvenli montaj yapılabilir.
  Diğer dübel sistemlerimiz ile kombine edilerek ETA onaylı çözümler sunar.
 • Geniş başlıklı dübel:
  Ejotherm geniş başlıklı dübeller  ile izolasyon levhaları sabitlenebilir.
  ETA onaylı ürünlerimiz işinizi kolaylaştırır. Yüksek performanslı dübellerimiz tüm bina ve yalıtım malzemelerinde güvenli ve sağlıklı bir tutuş sağlar. Amaca yönelik özel olarak tasarlanan genleşme bölgesi sayesinde minimum gömme derinliği ile maksimum dayanımı sağlar.